Fotografie není k dispozici.

Chia-Chi Tseng (Tchaj-wan)

Chia-Chi Tseng is a native of Taiwan who got her MFA from John C. Hench Animation & Digital Arts at the University of Southern California in summer 2010. She combines her art education background into making traditional, computer and visual effects animations at USC and has been making short films since 2008. Now she is working in the industry and focus on compositing, stop-motion, and digital animation, as well as creating her own independent pieces.

Filmografie

 • Libangbang
  4´, USA, Taiwan, 2010
 • Charcoal
  2009
 • Cell
  2009
 • Turning Gears
  2008

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít