Fotografie není k dispozici.

Cécile Rousset (Francie)

Cécile Rousset se narodila v roce 1979. Vystudovala ENSAD (National Higher School of Decorative Arts of Paris) se specializací na multimédia a kreslený film. V posledním roce studií vznikl její první film Paul, který byl uveden na Mezinárodní festivalu v Clermont-Ferrand a na čtyřiceti dalších festivalech, včetně vysílání na televizní stanici ARTE. Od doby studií se její pravidelnou spolupracovnicí stala Jaenne Paturle, s kterou spolu-režírovala animovaný dokument One Voice One Vote.

Filmografie

 • Esperança
  2019
 • Et ta prostate, ça va?
  2015
 • Le COD et le coquelicot
  2013
 • Je suis une voix
  2007
 • Paul
  2005

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít