Fotografie není k dispozici.

Jeane Paturle (Francie)

Jeanne Paturle se narodila v roce 1980 ve Francii. Poté, co získala magisterský diplom v oboru umění a médií na UQAM (University from Quebec in Montreal), se vrátila do Francie a zapsala se na ENSAD (National Higher School of Decorative Arts of Paris). Zde se věnovala animované tvorbě a seznámila se s Cécile Rousset, s kterou spolu-režírovala film One Voice One Vote.

Filmografie

  • Les Yeux Fermés
    8´, Francie, 2003
  • On the side of Askar/ Du côté d´Askar – with Cédric Defert
    52´, Francie, 2008
  • One Voice One Vote/ Je suis une voix
    14´, Francie, 2007

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít