Fotografie není k dispozici.

Luiz Lafayette Stockler (Velká Británie)

Luiz Lafayette Stockler je oceněný animátor a režisér. Narodil se v roce 1984 v Rio de Janiero velšsko-brazilským rodičům. V roce 1994 se rodina přestěhovala do Walesu. Studoval na University of Wales v Newportu. Zde jako absolventská práce vznikl jeho krátký film Vovô, který se s úspěchem promítal na festivalech po celém světě. Luiz momentálně studuje magisterský program oboru animace na Royal College of Art v Londýně.

Filmografie

  • Vovô
    3´, UK, 2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít