Fotografie není k dispozici.

Thor Ochsner (Dánsko)

Thor Ochsner se narodil v roce 1984 v Dánsku. Absolvoval European School v Lucembursku. V letech 2003-04 navštěvoval European Film College v Dánsku a následně pracoval jako střihač pro TjuBang Film, Zentropu, Freeport Film, Mastiff, DDB a Strix Television. Vyzkoušel si také práci osvětlovače v dánském Národním divadle. Věnuje se fotografii a momentálně dokončuje studia střihu na dánské National Film School. Krátký film 1989 (When I Was 5 Years Old), který se promítal mj. na festivalech v Rotterdamu či Sundance, je jeho prvním autorským počinem.

Filmografie

  • 1989
    When I Was 5 Years Old) (10´, Dánsko, 2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít