Fotografie není k dispozici.

Comes Chahbazian (Libanon)

Comes Chahbazian se narodila v roce 1972 v Bejrútu. Promoval v oboru asistent režie na Conservatoire Libre du Cinéma Française v Paříži (2001), předtím vystudoval mezinárodní obchod v Bruselu. V letech 1995-99 absolvoval jak v Belgii tak ve Spojených státech kurzy herectví, akrobacie, pantomimy a fotografie. V roce 2002 napsal, režíroval a nasnímal čtyři krátké filmy, které se hrály na řadě mezinárodních festivalů.

Filmografie

 • À Suivre
  Belgie, 2001
 • Ici-Bas
  55´, Belgie/Francie, 2010
 • Untitled
  2002
 • Y.U.L.
  2002

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít