Fotografie není k dispozici.

Łukasz Borowski (Polsko)

Director and screenwriter. Born in Lodz. Graduated from the Faculty of Law and Administration and Lodz Film School as well as Wajda School’s DOK PRO Documentary Program in Warsaw. His first short documentary 3 Days of Freedom won over a dozen awards at film festivals in Poland and abroad. The documentary Runners is his first full-length film.

Filmografie

 • Runners
  2017
 • Before Dawn
  2016
 • Kolaudacja
  2014
 • 3 Days of Freedom
  2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít