Fotografie není k dispozici.

Nuria Ibáñez (Španělsko)

Nuria Ibáñez se narodila v roce 1974 ve Španělsku. Absolvovala studium scenáristiky na Centro de Capacitación Cinematográfica (CCC) v Mexiku, kde od té doby žije a pracuje. Svůj první krátkometrážní snímek Sopa de pescado natočila v roce 2006. O dva roky později realizovala díky podpoře Jan Vrijman Fund svůj celovečerní dokumentární debut The Tightrope. V současné době pracuje jako scénáristka pro televize a pracuje na scénáři celovečerního hraného filmu Zapatos de tacón, který vzniká ve spolupráci s IMCINE (Mexický kinematografický institut).

Filmografie

  • La cuerda floja
    85´, Mexiko, 2009
  • Sopa de pescado
    7´, Mexiko, 2006

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít