Fotografie není k dispozici.

Mahasen Nasser-Eldin (Palestinian Territory)

Mahasen Nasser-Eldin is a Jerusalem born Director. Her films tell stories of resistance and resilience in pre and post-Nakba Palestine.

Mahasen graduated from Georgetown University in Washington D.C with a Masters in Arab Studies. She also holds a Master’s degree in filmmaking from Goldsmith’s College, London.

Mahasen currently teaches Film Production and Film Studies at the Dar al-Kalima University College of Arts and Culture in Bethlehem.

Filmografie

 • From Palestine with Love
  25’, Palestine/Denmark, 2010
 • On the East Side
  24’, Palestine/Denmark, 2008
 • Restored Pictures
  22’, Palestine, 2012
 • Samia
  14’, Palestine, 2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít