Fotografie není k dispozici.

Nihad Sabri (Izrael)

Nihad Sabri is a Palestinian filmmaker from Jerusalem. H obtained a BA degree in Media / Radio & TV Broadcasting, and he also has a High Diploma degree in Cinema Filmmaking. His short film documentary “Hamam Alayn and me “ won a best short film at New Orleans film festival 2010. In 2013 his short film “Women in Jordan Valleys “ was selected by United Nation for woman to represent Palestinian women in United Nation in New York.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít