Fotografie není k dispozici.

Avi Goldstein (Izrael)

Avi Goldstein is a creative producer and filmmaker, and co-founder of SocDoc Studios. He studied photography at Princeton University and has studied with several accomplished documentary filmmakers. In 2009, he completed a Masters in Community Leadership & Philanthropy studies at the Hebrew University of Jerusalem. In addition to filmmaking, Avi is a Senior Consultant and facilitator at Vantage Partners, a Boston-based negotiation and relationship management consulting firm spun out of the Harvard Negotiation Project. He also founded and directs a program that teaches high school students constructive approaches to daily negotiation and problem solving.

Filmografie

  • Fire Lines
    2013
  • Jerusalem Moments - Ghetto Town
    2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít