Fotografie není k dispozici.

Lukasz Konopa (Velká Británie)

Lukasz is a Polish filmmaker based in London. After three years of film school in Poland, he moved to the UK and joined the National Film and Television School to build on his experience as a film-maker. He worked as a cinematographer on documentaries and assistant director on fiction films. He took part in projects which were shown in esteemed film festivals (such as IDFA, Visions du Reel) and art galleries (e.g. the Museum of Modern Art in New York).

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít