Fotografie není k dispozici.

Pham Ngoc Lan (Vietnam)

Pham Ngoc Lan {Phạm Ngọc Lân} was born in Hanoi, Vietnam; in July 02, 1986. He studied urban design and urban planning from 2004 to 2009 at Hanoi Architecture University (HAU).

Inspired by the paradox of all living things, Lan considers himself an urban life observer rather than a photographer or an urban designer. Using photography and film as two of the favorite tools to express his ideas, his work attaches special importance to the direct, poetic and especially the whimsical respects of human life.

Filmografie

  • Another City / Thành Phố Khác
    2016
  • The Story of Ones / Chuyện Mọi Nhà
    2011

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít