Fotografie není k dispozici.

Elsa Kremser (Rakousko)

Elsa Kremser se narodila v roce 1985 v Rakousku. Po maturitě studovala filmovou vědu na vídeňské univerzitě, kde v roce 2008 získala magisterský titul. Zároveň navštěvovala kurzy na vídeňské filmové akademii a pracovala jako freelancer ve filmové a televizní produkci. V současé době studuje mezinárodní produkci na filmové akademii v Bádensku-Württembersku, kde se zaměřuje na dokumentární tvorbu. Produkuje dokumenty, kitesurfová videa, klipy a reklamy.

Filmografie

  • Sonor – together with Levin Peter
    2010
  • Verfolgung
    2007

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít