Fotografie není k dispozici.

Martina Carlstedt (Švédsko)

Martina Carlstedtová (1985, Stockholm) je režisérka, kameramanka, spisovatelka a fotografka, která po absolvování dokumentární tvorby na Stockholmské filmové škole a následně psychologie na Stockholmské univerzitě studuje v současné době první ročník Stockholmské akademie dramatických umění. Filmografie: Taint (2006), Badet (2009), Claes (2010).

Filmografie

  • Micke and Tommy
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít