Fotografie není k dispozici.

Bernard Bellefroid (Belgie)

Born in Belgium in 1978, Bernard Bellefroid followed two years of undergraduate studies in journalism. In 2003, he graduated from the National Film School of Belgium (INSAS). ‘Rwanda, the hills speak out’ is his first documentary film. At the moment, he prepares his first long feature film ‘The Regatta’, produced by Jean-Pierre and Luc Dardenne and selected by the ‘Atelier du festival du film de Cannes’ 2006.

Filmografie

  • Why We Can't See Each Other Outside when the Sun is Shining
    49', Belgium, 2007
  • Rwanda: The Hills Speak Out
    49', Belgium, 2005
  • The Boat Race
    100', Belgium, 2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít