Fotografie není k dispozici.

Jon Kent (Spojené státy)

Jon Kent is an award-winning commercial director who specializes in films for nonprofit institutions and social causes. During his ten-year career at the helm of his production firm, Kent Creative/501Cinema, he has created inspirational films for clients such as Vanderbilt University, Cornell, USC, the national Williams Syndrome Association, the Dan Marino Foundation and other leading charities. Jon is a member of the Silver Telly Council and partner to the USC School of Cinematic Arts’ Creative Media & Behavioral Health Center He has dozens of Addy Awards, multiple Telly Awards and a host of other honors and distinctions to his credit.

Embraceable is Jon’s first feature length documentary film.

Filmografie

  • The Other Child
    2011
  • Embraceable
    2011

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít