Fotografie není k dispozici.

Fatma Bucak (Turecko)

For many years Fatma Bucak (Iskenderun, Turkey, 1982) has been reinterpreting the great archetypes which belong to the origins and traditions of the Mediterranean. In her intense photographic and video work not only does she summon back to life their dramatic and narrative power in the first person, but she also causes them to intimately and subversively betray their origins so as to instil them with new possible meanings and interpretations.

Filmografie

  • Almost Married
    2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít