Fotografie není k dispozici.

Vladimír Škultéty (Česká republika)

Vladimír Škultéty se narodil 25. prosince 1981 v Praze. K herectví se dostal ve svých patnácti letech. Jeho první role byla v televizním seriálu České televize Kde padají hvězdy. I přesto si přál být v budoucnu režisér či scénárista, ale hraní se nebránil. V roce 1998 se dobře prezentoval v kultovním krátkém filmu Štěpána Kopřivy a Marka Dobeše Byl jsem mladistvým intelektuálem (film byl oceněn na několika festivalech). Vladimír Škultéty ztvárnil roli i v dalších filmech, ale chtěl opět seriálovou roli. Od roku 2001 měl seriálových rolí hodně. V roce 2009 se mu plní sen a natáčí, režíruje svůj studentský film Longplay.

Filmografie

  • Mánes na vodě
    2015
  • Longplay
    2009
  • Před domem
    2008

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít