Fotografie není k dispozici.

Laura Capatana Juller (Rumunsko)

Po absolvování studia žurnalistiky v roce 2004 a magisterského programu mediálních studiích ve Frankfurtu / Sofii, Laura pracovala pro německé a švýcarské nakladatele a mediální agentury. Natáčela sociální a kulturní reportáže pro Rumunskou národní televizi. Několik let pracovala jako asistent režie dokumentárních filmů. Její film Tady… vlastně tam se zúčastnil workshopu Ex Oriente a EURODOC (Rumunsko) a byl vybrán pro IDFA letní školu v roce 2010. Obdržela řadu ocenění.

Filmografie

  • Tady… vlastně tam
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít