Fotografie není k dispozici.

Nidal Hassan (Sýrie)

Nidal Hassan is an independent Syrian director, who was arrested twice during the making of True Stories of Love, Life, Death and Sometimes Revolution. He was one of several directors dismissed from the Syrian National Film Organization for supporting the Syrian uprising. Hassan’s filmography includes several feature and documentary films such as Joy, Everyday Story and Flint Mountain. His debut Salty Skin (2003) is considered to be a cornerstone in independent Syrian cinema.

Filmografie

 • True Stories of Love, Life, Death and Sometimes Revolution
  2012
 • Flint Mountains
  2009
 • Everyday Story
  2007
 • Joy
  2004
 • Salty Skin
  2003

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít