Fotografie není k dispozici.

Pier Paolo Giarolo (Itálie)

Pier Paolo Giarolo was born in Argentina in 1970. After taking a classical piano degree at the Vicenza Academy of Music, he took a master's degree at the Holden School in Turin. In November 2001 he travelled alone throughout Argentina making his first feature length documentary. After winning the 2005 Rome International Documentary Festival with “A little show” he attains the license for the activity of “Cinemambulante” (wandering-cineast). He is trying to gain his living with this job, with intentions of carefulness and elegance. Pier Paolo would never leave direction of photography to someone else. His inspired, poetic cinematography makes his documentaries unique.

Filmografie

  • Un piccolo spettacolo
    62', Italy, 2005
  • Tradurre
    58', Italy, 2008
  • Valentino's Gift
    52', Italy, 2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít