Fotografie není k dispozici.

Carmen Losmann (Německo)

Německá režisérka Carmen Losmann (1978) studovala marketing v Anglii a filmovou a televizní tvorbu v Německu. Jejími filmařskými vzory jsou Frederick Wiseman a Harun Farocki. Debutovala dokumentem o dehumanizujícím tlaku na pracovní efektivitu Těžká práce, tvrdá hra, který byl v roce 2012 uveden na Ji.hlavě. Film Oeconomia měl světovou premiéru v sekci Forum berlínského filmového festivalu. (MFDF Ji.hlava)

Filmografie

 • Oeconomia
  2020
 • Těžká práce, tvrdá hra
  2011
 • Nicht wie jeder
  2009
 • Lindenstraße: Finstere Weihnacht
  2006

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít