Fotografie není k dispozici.

Maciej Bochniak (Polsko)

Maciej Bochniak was born in Cracow, 1984. Maciej is a screenwriter (graduate of the Screenwriting Studies in The Lodz Film School), director, photographer, drummer (he graduated from School of Music in Cracow), producer. Impression2Films co-founder, in support of young and independent cinema's. He debuted with a short film "I Love You So Much" (2009), and documentary "Reception" (2011) produced under the "First Film" program in Munk's Studio. Co-author of the feature film "The Room", author of a feature documentary "One Billion Happy People". In addition, the creator of several TV documentaries, music videos, concerts, commercials and feature short and feature-length scripts.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít