Mieko Azuma (Japonsko)

Born in 1977 in Kyoto, Azuma majored in metalwork at the Kanazawa College of Art. Since graduation in 2000, she has lived in Germany and studied documentary film at the University of Television and Film Munich (HFF). In 2008 she received the Starter Film Prize from the city of Munich and the German DAAD Prize for Yuri and Tuesday (for which she was cinematographer).

Filmografie

 • August
  2011
 • Yuri — About Loving
  2008
 • German lesson
  2006
 • Yuki
  2004
 • Augen
  2002

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít