Fotografie není k dispozici.

Pedro Flores (Portugalsko)

Pedro Flores works as a director and screenwriter. He studies film at the London Film School and is co-editor of Drama magazine. His first short film “Listening to the Silences” was awarded in several international film festivals and premieres at the 17th Curtas Vila do Conde. In the past months he has developed a documentary in the region of Gerês for the Estaleiro project.

Filmografie

  • Cinzas, ensaio sobre o fogo / Ashes, An Essay On Fire
    2012
  • Vazante
    2012
  • Listening to the Silences
    2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít