Fotografie není k dispozici.

Elle Sillanpaa (Velká Británie)

Elle Sillanpaa vyrůstala v městečku v severním Finsku. V devatenácti letech se přestěhovala do Londýna, kde náhodou začala kariéru modelky, mohla tak cestovat a žít v různých částech světa a poznávat nové lidi. V roce 2006 zahájila studium na Západolondýnské univerzitě, kde obdržela magisterský titul v oboru Video produkce a Filmová věda v roce 2010.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít