Jakob Besuch (Německo)

Jakob Besuch (nar. 1984) získal pracovní zkušenosti ve společnosti Lichthof Film & Animation. V letech 2007-2012 studoval animaci na Hochschule für Film und Fernsehen (HFF) Konrad Wolf v Potsdam-Babelsbergu. Pracuje na volné noze – vytváří 3D umění pro Hahnfilm AG, Talking Animals a Liquid Image VFX. Vedle mnoha dalších projektů pracoval například na produkci filmu Flamingo Pride. (Fresh Film Fest)

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít