Fotografie není k dispozici.

Flavie Pinatel (Francie)

Born in 1977 in Marseille where she studied Fine Arts, Flavie Pinatel is now an artist, filmmaker and DoP, based between Marseille and Aubervilliers. Her work has been shown notably at the Biennale de Lyon 2011, the BAL, the Galerie de l'École d'Architecture de La Villette, the CRAC in Sète, Vision du Réel (Nyon), FIDMarseille ... She has collaborated on a regular basis with Valérie Jouve, and she is also a director for Arte (Métropolis) and Canal Plus (Mensomadaire).

Filmografie

  • Songs Next Door
    2017
  • Ramallah
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít