Fotografie není k dispozici.

Amelie Harrault (Francie)

Amelie Harrault first studied at the Fine Arts Academy of Toulouse, and then at EMCA, the animation school of Angoulême. Then she started her first professional short film, "Kiki of Montparnasse". During this period, she also worked as a colorist on the pilot of the serie "C'est bon !" (That's good!) directed by Serge Elissalde as well as on two short films, "Betty Blues" by Remi Vandenitte and "Le 3ème Œil" (The 3rd Eye) by Jerome Perillat. She also organised animation workshops for children and adults, and illustrated two poetry books by Pierre Soletti.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít