Fotografie není k dispozici.

Paralluelo Fernandez Hermes (Argentina)

Born in Barcelona, ​​Spain, in 1981 he graduated as a cinematographer in the Center of Cinematographic Studies of Catalonia, where he made the short film Vera (2004). After moving to Argentina in 2006, he coordinated a documentary film workshops in Tilcara, where he made the documentary Sugar Loaf (2007). In late 2007 he moved to Córdoba, where he started to work as a director in Cine El Calefón. There he began working on "Yatasto", his first feature.

Filmografie

 • Yatasto
  95', Argentina, 2011
 • Vera
  8', Spain, 2004
 • Pan de azúcar
  28', Spain, 2008
 • Lo obvio y lo obtuso
  14', Spain, 2006
 • Burgasé
  11', Spain, 2006

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít