Fotografie není k dispozici.

Nathalie Mansoux (Portugalsko)

Nathalie Mansoux was born in Paris in 1974. She holds a degree in Anthropology from Paris Nanterre University. During her course, she studied Social Anthropology at ISCTE in Lisbon, where she has worked, since then, as a documentary filmmaker and author, as well as a translator for the Cinemateca Portuguesa. Her films were presented at several international film festivals like Cinéma du Réel, Indielisboa, Crossing Europe and FIDMarseille.

Filmografie

  • Dom Fradique
    2017
  • Deportado
    2012
  • Via de Acesso
    2008

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít