Fotografie není k dispozici.

Petri Luukkainen (Finsko)

He started in the late 1990's with his friends to publish their work in "the internet", by doing some low resolution videos, pics and GIF films – uploading them to a website they managed to set up. From those great teenage masterpieces, things have ultimately gotten more serious and he's been running his own production company since 2005. His film debut was MY STUFF (2013). It went around the world in cinemas. He works as a director, editor and a producer. His company is based in Helsinki Finland, but he does have his own bicycle in Copenhagen.

Filmografie

  • My Stuff
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít