Fotografie není k dispozici.

Kateřina Šedá (Česká republika)

Kateřina Šedá (1977), absolventka AVU vystavuje na documenta 12 (Kassel, 2007). „Nikdy jsem netoužila vystavovat v galeriích, moje sny jsou jinde. Daleko víc mě vzrušuje představa, že na konkrétním místě vznikne nějaký mýtus, že se z mojí akce stane zvyk, který budou chtít lidi zopakovat.“ Z díla: Spaní na hrobech (1999), Nic tam není (2003), Je to jedno (2005). Laureátka Ceny Jindřicha Chalupeckého (2005), nositelka Essl Award (2005).

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít