Fotografie není k dispozici.

Isabelle Lavigne (Kanada)

After turning 30 and becoming a mother, Isabelle Lavigne turned her attention to a women’s world, making La nuit, elles dansent (At Night, They Dance). She remains as interested as ever in the intersections between social order and difference, observing a family of belly dancers who – by simply making a living – transgress against moral order.

Thanks to the time she invests and the trust she builds with her subjects, Isabelle Lavigne’s films take us inside dramatically rich microcosms, which she patiently explores in great depth. The result is real-life narratives that resemble fiction.

Filmografie

  • **2011** La Nuit elles dansent
  • **2008** Retour en Amérique
  • **2008** JUNIOR
  • **2002** Le 4125, rue Parthenais
  • **1999** J.U.I.C.E

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít