Fotografie není k dispozici.

Bill Stone (Kanada)

With a Fine Arts Degree in film production from Concordia University, (Montreal), Bill has spent the last 20 years becoming one of the more ambidextrous filmmakers in Montreal. He’s been the DOP and/or editor on a number of documentaries (“Refuge, A Film about Darfur” - SRC, CBC 2008; “Men in Red Suits” - SRC 2006) and fiction fictions (“Song” awarded best Editor- Fantasia 2003; “Summer” - 2000). ‘Triumph Of The Wall’ is Bill’s directorial debut.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít