Fotografie není k dispozici.

Mikuláš Ricotti (Slovensko)

Mikuláš Ricotti se narodil 22. prosince 1929. Dlouholetý pracovník Slovenské filmové tvorby se od počátku své umělecké dráhy zaměřuje na oblast populárně vědeckého filmu. Často bývá autorem námětu, scénáře, kameramanem a režisérem svým filmů. Připomeňme si filmy: ZBRAŇAMI ŽIVOTA, SVÄTÝ JURAJ MAJSTRA PAVLA, KAMZÍK TATRANSKÝ, NAD HORNOU HRANICOU LESA aj.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít