Fotografie není k dispozici.

Cesar Paes (Francie)

She is both French and Malagasy, he is Brazilian and French. They make feature length documentaries where music is a way to explore serious topics and fight against clichés.
Their films have won top awards at Cinema du Réel, Festival dei Popoli or Leipzig and been screened by dozens of broadcasters such as Arte, WDR, WNYC, Canal+, SVT or even Taiwan public TV.

Filmografie

 • Songs for Madagascar
  2016
 • L'opéra du bout du monde / An Opera from the Indian Ocean
  2012
 • Batuque, l'âme d'un peuple
  2006
 • Angano…Agano…
  1989

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít