Fotografie není k dispozici.

Michael Guarneri (Itálie)

Michael Guarneri (b. 1988) is an Italian film scholar. His main fields of interest are "cinema of attractions", visual anthropology and contemporary Filipino cinema. He writes about these subjects for online and paper film journals such as La Furia Umana and Debordéments. His short film Séparation de la critique - A trip with Raya Martin premiered at CPH:DOX Festival 2012 in the MAXIMALISM section.

Filmografie

  • Separation of the Critic - A Trip with Raya Martin
    2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít