Mátyás Prikler (Slovensko)

Režisér a scenárista, je absolventem katedry hrané režie na Filmovej a televíznej fakulte Vysokej školy múzických umení v Bratislavě.

Filmografie (výběr):
The Life of a Fly (2002, short), Önarckép-Autoportrét/Autoportrait (2004, short), Oni nie sú tvoj muž /They Are Not Your Husband (2006, short), Dalšie dejstvo/A Following Act (2006, short), Juraj Kubánka (2008, short), Dakujem, dobre/Thanks, Fine (2009, short), Dakujem, dobre/Fine, Thanks (2012)

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít