Fotografie není k dispozici.

Andrej Horák (Slovensko)

Slovenský režisér a scenárista. Absolvent Vysoké školy múzických umění – obor filmová a televizní dokumentární tvorba. Od roku 1986 do roku 1991 režisér a scenárista ve Zpravodajském filmu Bratislava. V 90. letech podnikal v reklamní agentuře a později působil jako režisér ve zpravodajství Slovenské televize (režíroval publicistické pořady Kroky, Sféry dôverné, ale i Svet v obrazoch, Televízne noviny či 24 hodín vo svete). Je autorem několika zpravodajských a televizních filmů, jako např. Zo života život... alebo Niečo o sexe . V současnosti působí na volné noze.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít