Fotografie není k dispozici.

Rony Brauman (Francie)

Rony Brauman, born June 19, 1950, in Jerusalem, is a French physician specializing in tropical diseases. He was one of the early members of Médecins Sans Frontières (Doctors without Borders), and was its president from 1982 to 1994. He was a professor at the Institut d'Études Politiques de Paris from 1994 to 1997 and is now scientific advisor in the school of international affairs of Sciences Po. With Israeli director Eyal Sivan, he co-directed a documentary (1999) on the trial of Adolf Eichmann (1961) based on Hannah Arendt's 1963 book Eichmann in Jerusalem. Brauman is also Executive Director of the Humanitarian and Conflict Response (HCRI) Institute at the University of Manchester.

Filmografie

  • The Specialist, Portrait of a Modern Criminal
    1999

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít