Fotografie není k dispozici.

Mercedes Alvarez (Španělsko)

El Cielo Gira (2005), first long film by Mercedes Álvarez, gained the unanimous acclaim of both critics and numerous international awards, such as the Tiger Awards from Rotterdam, Cinema du Rèel from Paris, Infinity from Alba (Italy) or BAFICI from Buenos Aires, and has been shown in more than 30 countries. She has also made the short documentary El Viento Africano (1997) and, more recently, her cinematographic poem Mercado de futuros.

Filmografie

  • Mercado de futuros / Futures Market
    2011
  • El Cielo Gira / The Sky Turns
    2004
  • El Viento Africano / The African Wind
    1997

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít