Fotografie není k dispozici.

Sigurður Hallmar Magnússon (Island)

Sigurdur Hallmar Magnusson was born in Reykjavik, Iceland in 1976. He studied literature and philosophy at the University of Iceland and later cinema at FAMU, the Czech National Film School in Prague.

Sigurdur completed his Master in cinema studies from University Paris VIII. Since 2007 he has mainly worked as an editor for Art Park productions. He has been a cameraman on few short films and directed some short films on his own. He is currently lives in France.

Filmografie

  • Iceland année zéro (Orig.) / 2012 / Czech Republic, France, Iceland

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít