Fotografie není k dispozici.

Armande Chollat-Namy (Island)

Armande Chollat-Namy studied at the FAMU Academy of Performing Arts, Prague, Czech Republic from 2000 till 2002. From 2003-2008 she continued her studies at Université Paris VIII (Masters-Cinema department: Directing / Still Photography and Multimedia). Since 2004 she has worked as a camera operator and editor for Art Park Productions, France.

Filmografie

  • Iceland, Year Zero
    2012
  • CO2
    2009
  • Farco
    2005

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít