Fotografie není k dispozici.

Romana Vujasinović (Srbsko)

Born in 1981 in Belgrade. She graduated from the Camera Department of Dunav Film School in 2006, and from the Film and TV Editing Department at the Faculty of Dramatic Arts. She shoots and edits documentaries and commissioned films as well as TV shows. Member of Association of Film Artists of Serbia as a documentary film director since 2010. Her 2011 film Free and Responsible portrays the subject of libertarianism.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít