Fotografie není k dispozici.

Marina Razbezhkina (Rusko)

Režisérka, scénáristka a producentka Marina Razbezhkina žije a pracuje v Moskvě. Vzdělání: Státní univerzita v Kazanu, filologická fakulta (1971). Členka Evropské filmové akademie (hraný film). Vyučuje na filmové a televizní fakultě v Moskvě. Členka Unie kameramanů, Sdružení režisérů, ruské Akademie filmových umění NIKA, účastnice více než 55 mezinárodních i domácích festivalů a držitelka více než 25 ocenění. Na High School of Journalistic pořádá workshop zaměřený na dokumentární film, který je jedním z nejoblíbenějších vzdělávacích programů v oblasti filmové tvroby v Rusku, jehož absolventi získavají ceny na mezinárodních i ruských festivalech.

Filmografie

 • Optical Axis
  2013
 • Yar
  2007
 • Kanikuly
  2006
 • Vremya zhatvy
  2004

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít