Fotografie není k dispozici.

Jakob Preuss (Německo)

Jakob Preuss born 19.11.1975 finished school in France in 1994. He then studied law in Cologne and Paris, and completed a Masters degree in European studies in Warsaw, Poland. He went to Russia for a year to do his civilian service, where he returned to work after his studies.In addition to his work as a filmmaker he is employed as a freelance consultant/observer for International Organisations in the field of elections (i.e. OSCE, IOM), for the most part seconded by the German MFA or the Centre for International Peace Keeping Missions.He is fluent in Russian, English, French and Spanish.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít