Sergei Kachkin (Rusko)

Born in 1973. Graduated from Perm Polytechnical University and later from Documentary Film School in Moscow. Since 2006 he has worked as a producer, director and cameraman. In 2012 at the Krakow Film Festival took place the international premiere of his film On the Way Home. In 2016 the premiere of his film Perm-36. Reflexion took place at the central Moscow cinema “October”, after which it was shown at film festivals, released nationally and shown at universities in Russia, Europe, the USA and on TV.
Since 2015 he has been an organizer of the «DOKer» Film Festival.

Filmografie

  • Perm-36. Reflexion
    2016
  • On the Way Home
    2011

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít