Sergei Kachkin

Sergei Kachkin (Rusko)

Works as an independent filmmaker. He graduated from Polytechnic University (2001) and M. Razbezhkina Film School (2009). His first film On the WayHome was premiered at Krakow Film Festival in 2012; the second was premiered at the film centre October in 2016. His films were screened at film festivals and in universities in Russia, Europe and the USA, on TV, and are available on VoD. Since September 2022 he is based in Vienna, Austria.

Filmografie

  • The History Rhyme
    2023
  • Perm-36. Reflexion
    2016
  • On the Way Home
    2011

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít