Fotografie není k dispozici.

Roman Bondarchuk (Ukrajina)

Roman Bondarchuk is a graduate of the Karpenko-Kary Theater, Film and Television University (YuriyIllienko’s workshop). His graduation film Taxi Driver won the White Elephant prize from the Russian Film Critic Guild and the Russian Producers’ Grand Prix at the Kinoshok Open film festival for the CIS, Latvia, Lithuania, and Estonia, as well as the prize for ‘Boldness and Poetics’ at the 4th KINOTEATR.DOC festival.

Filmografie

  • (Selected): Mannequins
    2001), Mykola and the German (2005), Taxi Driver (2005), Polina (2011), Romani Dream (2012), Café Voyage (2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít